19 sie 2015

BLOGGERS PHOTO MEETING I TREMA PRZED SPOTKANIEM


Muszę się Wam się przyznać że mam okropną tremę przed Bloggers Photo Meeting... Z jednej strony ogromnie się cieszę, że główna organizatorka, czyli Iza poprosiła mnie o pomoc. Z  drugiej strony mam obawy przed nieznanym, bo to pierwsze spotkanie blogerek w którym będę uczestniczyć, a już taka odpowiedzialna fucha jak "współorganizator".
Czuję, że to chyba za dużo powiedziane. Jestem bardziej od projektów graficznych i logistyki niż Organizowania prze duże O :) A właśnie teraz ta logistyka trochę mnie przeraża. Grafika już za mną - załatwione, hejtów nie usłyszałam, a jeśli były to szczęśliwie do moich uszu nie dotarły :) Za to teraz musimy z Izą wszystko co potrzebne zawieźć do Starachowic, rozpakować, zorganizować, przygotować piątkową niespodziankową kolację, przygotować miejsca do spania  dla tylu osób, ogarnąć wyżywienie - nie żeby tylko kanapkami się zapychać cały weekend ;) A to dopiero początek... :)Z kolejnej strony bardzo się cieszę że poznam tyle nowych niesamowitych dziewczyn, które podzielają moje pasje i zamiłowania. Trochę też się boję tego spotkania - to tak jak z pójściem do nowej szkoły, czy do nowej pracy - nikogo nie znasz, zastanawiasz się jak to będzie...
Kolejny powód dla którego bardzo się cieszę to główny cel zjazdu, czyli nauka fotografii. I to, że sama Iza będzie nam przekazywała wiedzę - fantastycznie! :) Uwielbiam jej zdjęcia (klik). Sama też bardzo lubię robić fotki, choć efekty są jeszcze dalekie od tych które by mnie satysfakcjonowały.
Tak czy siak staram się nie myśleć o tremie, a skupić się na pozytywach. Mam nadzieję, że będzie to fantastyczny czas, że przywiozę ze Starachowic fajne znajomości i nową wiedzę. I że długo będzie co wspominać :)
A my z Izą i całą masą ekwipunku i gadżetów ruszamy już jutro czynić przygotowania na miejscu. A jeśli ktoś jeszcze nie doczytał i nie wie, kto dokładnie przyjeżdża na to wyjątkowe wydarzenie to już podaję listę uczestniczek:
Agnieszka z Agnetha Home, Ola z Fotobloo, Ania - Scraperca Blog, Ania z Anicja's White Space, Renata - Dom Artystyczny, Agnieszka z Pretty Pleasure, Jagoda z Loving it, Aga - Gu tworzy, Iza z My Love Shabby, Karolina z House Loves oraz współorganizatorka Lu z Enjoy Your Home, główna organizatorka i szkoleniowiec, czyli Iza z Colores De Mi Alma i ja.

W tym miejscu chcę jeszcze podziękować wszystkim firmom, które zechciały nam pomóc i wsparły nas swoim cudnym asortymentem:
ByLight, IKEA, Anita się nudzi, Any-Thing, Taftyli, Plantacja Drzewek Oliwnych, Dekoruj Sam, Juno-mex, Grow RAW, Amazing Decor, Smukke, More than Jar, Live Beautifully i Grycan. Bardzo dziękujemy jeszcze raz! :)

Dzięki naszym Sponsorom będziemy mieć też całkiem sporo podarunków dla Czytelników i Podglądaczy :D także w najbliższym czasie warto będzie zaglądać na blogi i profile Insta uczestniczek, żeby załapać się na jakiś szybki konkursik :)
To tyle na dziś. Proszę, trzymajcie kciuki i wysyłacie pozytywne fluidy ;) :) Do zobaczenia!