18 sie 2015

KRZESŁA PO BABCI W NOWYM WCIELENIU


Pewnie znacie te krzesła - jeśli nie mieliście ich sami, to były zapewne w domu Waszej babci, ciotki albo znajomych :) Takie też krzesła mieszkają od dawna w domu mamy Izy z coloresdemialma, gdzie ostatnio działałyśmy remontowo. Co zrobić z takimi krzesłami?
Jasne że jeśli się komuś nie podobają, bo już przeminął ich czas to można je wyrzucić (choć mi byłoby szkoda!). Ale można też dać im nowe życie malując je piękne kolory :) Będą nie do poznania! A w zależności od tego jaki otrzymają nowy kolor świetnie wkomponują się w rozmaite stylizacje.
Jedyne czego potrzebujemy to farby, pędzle i rękawiczki żeby się nie pobrudzić.
Tak krzesła prezentują się w swoim nowym wcieleniu :) Tu jeszcze czekały na nowe miejscówki w remontowanym domu, dlatego zdjęcia zrobiłam im tu gdzie je malowałam.
A po co taki nawał pracy i takie tempo remontu? Bo dom w Starachowicach w najbliższy weekend stanie się scenerią dla pięknych zdjęć. A zdjęcia będą tym piękniejsze, że będą powstawały pod okiem Izy (coloresdemialma i Izabela Perez Harriette Photography).
Już nie mogę się doczekać Bloggers Photo Meeting. Będzie tam w sumie 13 blogerek. A całe weekendowe spotkanie uświetnią gadżety od naszych sponsorów:Szczegóły znajdziecie u współorganizatorek wydarzenia, czyli u Izy na colores i u Lu na EnjoyYourHome i w moim kolejnym poście.

A jak Wam podobają się "nowe" krzesła? :) Mam nadzieję, że udało mi się zachęcić Was do malowania staroci :)