30 gru 2015

ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA NIESPODZIANKA


Święta minęły. Miałam tak napięty "program" że nie było kiedy usiąść do komputera. Zakupy spożywcze, prezentowe, poszukiwania choinki, gotowanie, smażenie, odwiedzenie jednej części rodziny, następnie kolejnych bliskich, wizyty u nas i ogólna logistyka związana z gośćmi... Było intensywnie ale wesoło :) Przez to wszystko nie zdążyłam złożyć Wam życzeń świątecznych. Ale już nadeszła chwila oddechu. 


Jutro noc sylwestrowa, a pojutrze Nowy Rok. W związku z tym chciałabym korzystając z okazji złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech rok 2016 będzie dla Was co najmniej tak dobry jak kończący się 2015. Chyba że dla kogoś 2015 nie był zbyt łaskawy, to życzę aby jednak 2016 był duuużo lepszy :) 
Niech Wam się szczęści w domu, w pracy, w relacjach z bliskimi, niech spełniają się choć maleńkie marzenia, bo to daje nadzieję na spełnienie większych :) 
I przede wszystkim bardzo Wam dziękuję za to że jesteście i że tu czasem zaglądacie :) Ściskam Was mocno! :*

A dlaczego w temacie jest mowa o niespodziance? Bo jakiś czas temu niespodziewanie napisała do mnie Iza Zięba, która prowadzi w magazynie Czas na Wnętrze dział Hiperblog i zapytała czy mam ochotę aby wzmianka o moim blogu ukazała się w styczniowej gazecie. No jasne że tak! :) I tym sposobem dostałam taką niespodziankę świąteczno-noworoczną :) For Rent For Living w prasie i to w takim doborowym towarzystwie: Piąty Pokój, Baba Ma Dom, Style Recital, Pani To Potrafi i Koza Domowa :)

Jeszcze raz dziękuję Wam że tu zaglądacie i życzę Wam jak więcej pięknych chwil w 2016 roku! :)