25 kwi 2016

METAMORFOZA MIESZKANIA NA WARSZAWSKICH BIELANACH


Bardzo lubię oglądać metamorfozy wnętrz dlatego dziś postanowiłam sama Wam zaprezentować jedną :) 
O home staging'owych działaniach w tym mieszkaniu pisałam już wcześniej. Dziś chciałabym pokazać Wam kompletną przemianę wszystkich pomieszczeń w zestawieniach "przed" i "po".Gdy weszłam do tego mieszkania było ono w dokładnie takim stanie jak widać na zdjęciach "przed". Trzeba było je opróżnić z większości rzeczy, posprzątać i wyremontować możliwie tanio i możliwie szybko, aby jak najszybciej je wynająć.

Na pierwszy ogień poszła kuchnia. W niej zaszły największe zmiany, bo całe stare wyposażenie (poza lodówką) wymieniono na nowe, a płytki na ścianach zostały przemalowane, dzięki czemu kuchnia stała się bardziej praktyczna i przestronna. O sposobie na tanie nowe szafki przeczytacie tu.
Tak kuchnia wyglądała "przed":

A takiego wyglądu nabrała "po":


Kolejnym pomieszczeniem które wymagało sporego nakładu pracy była łazienka. Trzeba było w niej, poza malowaniem górnej części ścian i sufitu oraz opróżnieniem z niepotrzebnego wyposażenia, odnowić fugi. To dość pracochłonne zajęcie. Ale wymiana fug, oświetlenia, lustra oraz umywalki w komplecie z szafką dały pozytywny efekt - łazienka stała się również wizualnie nieco większa i ewidentnie jaśniejsza.
Tak łazienka prezentowała się na początku:
A tak prezentowała się "po":Dzienny pokój został wyczyszczony z nadmiaru mebli i odmalowany. Zawisły w nim nowe zasłony, stanęły nowe krzesła, a sofa zaprezentowała się w nowym obiciu, o czym więcej pisałam tu :)
To pokój dzienny przed działaniami:
A to ten sam pokój "po":Przemianie uległa także sypialnia. Łóżko stanęło przodem do wejścia (wcześniej nie wiedzieć czemu stało tyłem do drzwi) i zmieniło kolor na biały. W oknie zawisły nowe zasłony i firanki, a nad łóżkiem pojawiła się duża lampa.
To sypialnia sprzed zmian:A to sypialnia "po":

I jak Wam się podoba? Mam nadzieję że na plus :) Mieszkanie już wynajęte i mam nadzieję że lokatorom dobrze się tam mieszka :) Pozdrawiam Ich i Was bardzo serdecznie! :)