22 lip 2016

GRANAT W SYPIALNI I NIESPODZIANKA DLA WAS


Ostatnio u mnie zmiany nie tylko na blogu, gdzie zabrałam się za zmianę nazwy i adresu, ale także w mieszkaniu :) Jakoś nie mogę usiedzieć spokojnie jak mam w domu zbyt długo jednakowo i tak samo. Tym razem padło na sypialnię. 


Jako że jest wynajmowana to nie mogę tu poszaleć tak jak bym chciała. A i łóżko i szafa nie są moje - nie do końca mi się podobają, ale zmieniać ich przecież nie będę. Z tego względu chyba traktowałam tą sypialnię nieco po macoszemu: wstawiłam tylko moją białą komodę i białe biurko, powiesiłam białe zasłony, położyłam białą narzutę na łóżko i na tym w zasadzie się skończyło. Tak to wyglądało:


Ale ile można w takiej nijakiej sypialni!? I ciągnie mnie ostatnio do ciemnego koloru w tym pomieszczeniu. Zaczęłam w związku z tym od dodatków. Postawiłam na granat. I zaczęło się robić bardziej konkretnie :) Na łóżku zawitały poduszki od Anita się nudzi (te największe i najciemniejsze) i od Taftyli (ta w warkocze), dopełniły je poduszki z IKEA (gładka niebieska i w kwiatki), a także koc, też z IKEA. 


Na ścianie nad biurkiem zawiesiłam girlandę od Cotton Ball Lights w odcieniach granatu, bieli i drewna. Koniecznie muszę jeszcze coś zawiesić nad łóżkiem. Jako że to nie moje mieszkanie to wstrzymuję się z wbijaniem gwoździ w ściany, ale już te puste ściany zaczynają mnie męczyć. W związku z tym coś tu powieszę w najbliższym czasie, a najwyżej później dziurki po gwoździach zaszpachluję ;)Teraz myślę jeszcze o ciemnych zasłonach lub którejś ścianie - zobaczymy na co padnie :D
Jak sądzicie: z ciemnymi kolorami lepiej? Mi już trochę przejada się moda na biel i biel i dlatego chciałabym trochę koloru w swoim otoczeniu :)

A dla Was mam dziś niespodziankę dzięki uprzejmości Cotton Ball Lights :) Do kogoś z Was powędruje piękna girlanda, która uświetniła leśną kolację Bloggers Photo Meeting. Wiem że podobała się wielu osobom :) Zabawa zaczyna się dziś. Co zrobić aby mieć szansę na otrzymanie tej wyjątkowo pięknej girlandy?
- proszę polubić profil @cottonballlightspl na Instagramie oraz Cotton Ball Lights na Facebooku
- będzie mi miło jeśli polubicie także mój profil na Insta @wwynajetymm i Facebooku (tu) oraz dołączycie do obserwatorów bloga w kolumnie po prawej :)
- proszę o pobranie banerka, który znajduje się poniżej i udostępnienie go na swojej stronie z linkiem do tego posta
- ostatnia rzecz to dodanie komentarza poniżej że chcecie wziąć udział w zabawie :)
- jeśli ktoś nie prowadzi bloga lub/i nie korzysta z mediów społecznościowych proszę aby zostawił w komentarzu poniżej swój adres mailowy.
Zabawa trwa do 28.07.2016 do północy. Mam nadzieję że girlanda Wam się podoba :) 


 BANEREK

Życzę Wam pięknego i słonecznego weekendu! :)