28 lip 2016

NAJPROSTSZA KONSOLKA DO PRZEDPOKOJU


Chciałam dziś Wam pokazać patent na niebanalną (o ile oczywiście ktoś lubi takie klimaty) półkę-konsolkę w przedpokoju (lub gdziekolwiek indziej). O takiej półce-pomocniku w tym miejscu myślałam już od dawna, bo przychodząc do domu z zakupami, czy z psem ze spaceru nie miałam gdzie odkładać telefonu, kluczy, psiej smyczy i innych drobiazgów. 
Jednak zwykła półka w tym miejscu jakoś nie do końca mi pasowała. Szczęśliwym trafem w ostatnim czasie w moim domu pojawiła się ona! Skrzynka ze starego drewna od Regalia :) To była miłość od pierwszego wejrzenia :D Skrzynka wykonana ze starych desek (tak, tak! To jest filozofia Regalii) spodobała mi się ogromnie. Kombinowałam z różnymi jej zastosowaniami, ale nie byłam do żadnego przekonana na 100%. I wtedy zobaczyłam moją ścianę w przedpokoju która prosiła się o półkę już od tak dawna.
I tym sposobem mam w końcu to co chciałam :) Cieszę się bo skrzynka świetnie spoiła elementy przedpokoju takie jak drzwi wejściowe i drzwi do sypialni i łazienki. Fajnie się też skomponowała ze zdjęciami, które zawiesiłam tam już jakiś czas temu. I doskonale sprawdza się w roli konsolki przedpokojowej :)Mam nadzieję że Was też oczarował ten rysunek drewna, solidna konstrukcja (bez drzazg!) i widoczne gwoździe. Słonecznego weekendu Wam życzę! :)


Dla tych, którzy czekali na wieści odnośnie rozdania Cotton Ball Lights
szczęśliwą posiadaczką leśnego zestawu kulek zostaje Adriana Szweda. 
Serdecznie gratuluję! :) I proszę o maila z adresem do wysyłki. Pozostałym uczestnikom zabawy jeszcze raz bardzo dziękuję ze udział i do następnej rozdawajki! Uściski!