2 lut 2017

KOLEKCJA IKEA PS 2017 I METODA NA BRAK ODWAGI


Już po raz 9 IKEA przygotowała kolekcję dla miłośników rzeczy niesztampowych: IKEA PS 2017. Nowości dostępne są w sklepach od lutego. Nic tylko ruszać na zakupy :) Zapraszam Was zatem na mały zwiad i prosty patent na małą przeróbkę jeśli nie starcza Wam odwagi, aby w domu zagościł neonowy róż :D

IKEA PS 2017 oświetlenie wielofunkcyjne LED
W najnowszej kolekcji IKEA znalazły się m.in. sofa, którą można schować za szafą gdy wyjdą goście, transparentna szafka, do której złożenia nie potrzeba śrub ani gwoździ, czy bujany fotel, na którym zmieszczą się 2-3 osoby - to z resztą mój faworyt w tym zestawieniu :) Mi osobiście spodobały się także bardzo samonawadniające donice - nie dość że bardzo praktyczne (zadbają o kwiaty w czasie naszego urlopu) to piękne w swej formie. Ale dość gadania. Spójrzcie sami. 

IKEA PS 2017

IKEA PS 2017 fotel bujany, dywan

IKEA PS 2017 pudełka 5 szt.

IKEA PS 2017 doniczka samonawadniająca

IKEA PS 2017 sofa składana

IKEA PS 2017 świeczniki na 3 świece, siedzisko/mata podłogowa, poduszka/narzuta
Powyższe zdjęcia pochodzą z www.ikea.com/pl/pl/

I jak Wam się podobają nowości? Jak pisałam wyżej ja już mam już swoich faworytów :)

Nie oznacza to że mam na tyle odwagi aby każdą z tych rzeczy od razu ugościć we własnych czterech ścianach. A że stałam się posiadaczką świecznika w neonoworóżowym kolorze postanowiłam go przemalować. Jego forma bardzo mi się podoba, na pierwszy rzut oka przypomina duże imbusy :) Ale w tym kolorze pink nie mam w domu zupełnie niczego. Dlatego postanowiłam sięgnąć po spray. 


Tak świecznik prezentuje się po malowaniu: 

I tak oto piękny projekt z kolekcji IKEA PS 2017 zagościł i u mnie, ale w kolorystyce bardziej komponującej się z zastanym wnętrzem :) 

Więcej szczegółów i zdjęć najnowszej kolekcji znajdziecie oczywiście na stronie IKEA.

Słonecznego lutego! :) :)